Rüyada Söğüt Ağacı Görmek

Rüyada söğüt ağacı görmek,  nankörlük ve vefasızlık etmeye bu sebeple kadri ve gönlü yüce bir kişiye haksızlık ederek onu üzmeye, kırmaya ve kaybetme noktasına gelmeye alamet eder. Rüya sahibinin kendisi üzerinde çok emeği ve hakkı olan bir kimseye karşı gaflete düşeceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine ve bir anlık siniri ile hareket edip düşmana bile edilmeyecek laflar edeceğine alamet eder.

Rüyada Söğüt Ağacı Kesmek

Rüyada söğüt ağacı kesmek, rüya sahibinin kendisine çok faydalı olan, zor gününde elinden tutup kaldıran, karanlığa düştüğünde onu aydınlığa çıkaran bir kişi ile ilişkisini kesin bir kararla bitireceği ve o kişiye karşı yaptığı büyük haksızlığı onu tamamen kaybettiği zaman anlayacağı ve çok pişman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Söğüt Ağacı Ekmek

Rüyada söğüt ağacı ektiğini gören kişi, kendisi için çok hayırlı olacak ve uğur getirecek bir takım girişimlerde bulunacak, bu işlerden beklediği menfaati ve karı da elde etmeyi başaracak demektir. Şans olarak kabul edilir.

Rüyada Söğüt Dalı Görmek

Rüyada söğüt dalı görmek, büyük bir yanlış anlaşılma nedeni ile yapılacak bir hataya, düşüncesiz ve aceleci davranarak keskin laflar söylemeye, insanları kırmaya ve onları hayal kırıklığına uğratmaya rivayet edilir.

Rüyada Salkım Söğüt Görmek

Rüyada salkım söğüt görmek, hayırlı, olgun ve ahlaklı bir kişi ile karşılaşmaya, ondan menfaat görmeye ve yine onun sayesinde işleri kolaylaştırmaya, sıkıntıları, zorlukları, kötü günleri ve çaresizliği atlatmaya delalet eder.

Rüyada Polen Görmek

Rüyada polen görmek, rüya sahibinin maddi anlamda kısmetleri olacağına ve isabetli şekilde davranıp, adım atması sayesinde bu kısmetlerini başarıyla elde edeceğine tabir edilir. Maddi anlamda güç sahibi olmaya ve huzurun yerine gelmesine yorulur.

About these ads

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin