Rüyada Seks Görmek

Rüyada seks görmek, şer getirecek olaylar yaşamaya, hoş olmayan durumlara düşmeye, haksızlığa uğramaya, gözyaşı dökmeye, yalancı ve düzenbaz kişilerin ağına düşmeye işaret eder. Kişinin büyük zorluk ve sıkıntı içine düşeceğine, bu durumdan kurtulmak için vereceği mücadeleye tabir edilir. Hayırlı olmayan rüyalar arasında gelir ve ağız tadının kaçacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına ve büyük hayal kırıklıkları yaşanacağına işaret eder.  Rüyada sex hakkında tüm bilgiler:

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin nikâhının olduğu kişiyle sevişmesi şans, uğur ve kısmet olarak değerlendirilir ve kişinin hayatına önemli ve güzel yol ayırımları çıkacağına bu yolların kendisini başarıya ve mutluluğa götüreceğine işaret eder. Fakat rüyada kişinin nikâhı olmayan bir kişi ile seviştiğini görmesi şer olarak kabul edilir, şansın ve kısmetin kapanması anlamına gelir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek, güzel ve hayırlı olana tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine ve böylelikle sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisiyle öpüştüğünü gören kişi, muradına erecek ve gönlünün sahibi olan kişiye kavuşacak demektir. Mutluluk ve kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü gören kişinin hayatında kendisinin de beklemediği ve hayırlı, uğurlu olacak, beraberinde yeni şanslar getirecek güzellikte olaylar yaşanacak ve rüya sahibinin tüm yaşantısı birden bire değişecektir diye yorumlanır.

Rüyada Birini Ağzından Öpmek

Bir kişi rüyasında birini ağzından öptüğünü görürse o kişinin işi gücü rast gider, hayatındaki sorunlar çözülür, özellikle de ticaret ya da meslek hayatındaki başarı grafiği herkesi şaşırtacak oranda artış göstermeye başlar diye yorumlanır.

Advertisements

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin