Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek, şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişi için tatsız olayların meydana geleceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına rivayet edilir. Rüyada nişanlandığını görmek, rüya sahibi için kötü ve şanssız geçecek bir dönemin habercisi olarak kabul edilir ve olumsuz olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Nişanlandığını Söylemek

Rüyada nişanlandığını söylemek de nişanlandığını görmek gibi tabir edilir ve her iki rüyanın da aynı anlama geldiği yorumu yapılır. Sıkıntı ve zorluk içine düşmeye, kazancından ve işinden olmaya, çaresiz kalmaya, yalnız hissetmeye ve mutsuzluk yaşamaya delalet eder.

Rüyada Tanımadığınız Birisiyle Nişanlanmak

Bir kişi eğer rüyasında tanımadığı biriyle nişanlandığını görürse, o kişinin ağız tadının ve keyfinin kaçmasına neden olacak bir takım kötü olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin tekin olmayan yollara gireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına rivayet edilir.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak, kötü haberler almaya, işlerden yana olumsuz ve üzücü sonuçlarla karşılaşmaya, maddi zarara uğramaya ve geçirilecek zor günler nedeni ile ruhsal bunalıma girip, manevi bir çöküşün içine düşmeye işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak Yüzük Takmak

Rüyada nişanlanmak ve yüzük takmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin aşk hayatının hareketleneceği, aradığı mutluluğu yakalayacağı kişiyle karşılaşacağı ve onunla sağlam temeller üzerine bir ilişki inşa edeceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlanacak Olmak

Rüyada nişanlanacak olmak rüyayı gören kişinin kötü günlere doğru gittiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, emeklerinin boşa gideceği, karşısına terslikler çıkacağı ve kişinin de bu duruma isyan edeceği anlamına gelir. Rüyada nişanlanacak olmak, rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağı, tüm düzeninin alt üst olacağı ve arka arkaya pek çok kötü haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Advertisements

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin