Rüyada Dinazor Görmek

Rüyada dinazor görmek, güçlü kuvvetli, kadri ve gönlü yüce, makam sahibi, çevresi geniş, sözü her yerde geçen ve toplumda büyük bir itibar sahibi olan bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Bu rüya, varlığı ile herkese faydası dokunan bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Zengin, eğitimli ve rütbesi olduğu halde alçak gönüllüğü, efendiliği ve iyi kalpliliği elden bırakmayan bir kimseye işaret eder.

Rüyada Dinazor Yavrusu Görmek

Rüyada dinazor yavrusu görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hatırı sayılır oranda zenginliği olacağına ve bu durumun düşmanlarını kıskandıracağına delalet eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, dünya malının üzerine eklemek için fırsatlar yakalamaya alamet eder.

Rüyada Dinazor Öldürmek

Rüyada dinazor öldürmek, rüya sahibinin eline geçecek şansı ve kısmeti tepeceğine tabir edilir. Kişi, ne kaybettiğini fark edemeyeceği gibi aynı zamanda sahip olduklarının da kıymetini bilemeyecek demektir. Aynı zamanda maddi ve manevi desteğini esirgemeyen bir kimseyi kırıp onu kaybetmeye yorulur.

Rüyada Dinazor Yumurtası Görmek

Rüyasında dinazor yumurtası görmek, rüyayı gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, en büyük zevkinin eşi ve çocukları ile birlikte vakit geçirmek olacağına yorulur.

Rüyada Dinazor İskeleti Görmek

Rüyada dinazor iskeleti görmek hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceği, şansının ve bahtının açık olacağı, geleceğinin kendisi için hayırlar getireceği ve kişinin sarsılmaz bir makama oturacağı anlamına gelir.

Rüyada Dinazor Kesmek

Rüyada dinazor kesmek, rüya sahibinin gaflete düşeceğine, tabir yerindeyse altın yumurtlayan tavuğunu keseceğine, kendine en büyük zararı kendi eli ile vereceğine rivayet edilir. Kişinin hataları yüzünden mağdur olacağı, zarar edeceği, zor günlerden geçeceği ile tabir edilir.

Advertisements

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin