Orjinal telefona imei atma

Orjinal telefona imei atma işlemi kodlarla imei atmaya oranla biraz daha zor. Orjinal telefonlarda imei değiştirme kodları ile imei atma işlemi yapamayacağımızı yeniden söylemekte fayda var. Kodlar yardımı ile imei değiştirme işlemini yalnızca reblika telefonlarda yapabiliriz.

Orjinal telefona imei atacaksanız size öncelikli tavsiyem eski bir telefonun orjinal imei numarasını kullanmanız olacaktır. Eğer geçersiz bir imei numarası girerseniz bir ay sonra telefon yeniden operatör ile iletişime kapanacaktır. Sizi sürekli olarak uğraştırır. Eski model telefonlar olabileceği gibi hurdaya çıkmış telefonlar da olabilir. Çarşılar da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Orjinal telefona imei atma işlemini burada anlatmayacağım. Çünkü VsBack’ten içerik çalıp orada burada yayınlıyorlar. Eğer çok ihtiyacınız varsa iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Kargo ile orjinal imei yükleme işlemini yapar geri gönderirim. İyi günler…

Advertisements

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

“Orjinal telefona imei atma” için 9 yorum

  1. Orjinal s4 kullaniyorum telefonun sebeke sorunu var çekmiyor genellikle. imeil atabilir misiniz?

  2. Lg g4 h810 yurtdışı ABD ürünü imei atılması gerekiyor, elimde imei var kendim yapacağım programla olurmu.

  3. merhaba;
    samsung s4mini telefonumun anakartı yandı ve yurt dışından orjinal anakart aldım fiyat uygun olduğu için ve ben bozulan kartın imeisini yeni aldıgım anakarta yüklemem gerekiyor bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Düşüncenizi belirtin