Kadınların zeki erkek takıntısı

Öyle bir laf ki, memleketin tüm sap erkeklerini can yuvasından vurur. nası yha, niye canan bana vermiyo o zaman olm, dediğinizi duyar gibiyim.

bakın gençler size bir amme hizmeti sunayım. ben kefilim hepiniz çok zekisiniz, fakat koca memeli kızların peşinde koşmaktan biraz beyin mıncıklamasına uğradınız. sizin suçunuz değil, hormonlarınız sizi aptallaştırıyor. bu lafı şöyle anlayacaksınız:

– gelecek kaygısı, çocuk yapmak ve hem çocuğa hem kendine bakacak bir adam bulmak pek çok (ama kesinlikle hepsi değil) kadında güçlü bir dürtüdür. zengin olmasa bile iş bitirmeyi bilen, güvenilir bir erkek bulmak önemlidir. bunları sağlayabilen erkek kadına zeki de gözükebilir. bu sizin meme peşinde koşmanız gibi bir dürtü.

– bunu denklemden çıkardıktan sonra cinsel çekime geldik. bu kimi için kaş göz, hatta göttür, kimi için bir bakış bir jesttir, giyim tarzıdır, yaşam tarzıdır, ortamlarda duruşunuzdur, bazen (ama kesinlikle her zaman değil) de zeki olmanızdır. velhasılı kadından kadınına değişen ama onun içinin yağını eritecek bir şeydir.

– ha bundan sonra da zeka gelir. bunu da üniversite sınavında yaptığınız matematik sorusu sayısıyla ölçmeyin. kadına bildiklerinizle onun bilmediği bir ufuk açabilmek, futbol-araba muhabbetine sıkışmamak, arada ince bir nükte yapmayı başarmak diye düşünün. o zaman anlarsınız.

bakın daha karakterden laf açmadık bile, çünkü o ilişki başladıktan sonra önemli. her neyse, kısaca zeka önemlidir, bazen hatta birinci sırada önemlidir, ama başka şeyler de önemlidir.

bunu idrak ettikten sonra da bir oturup sizin için kadının zekası kaçıncı planda onu bir bulun. eğer sıralamanız şuysa helal:

1) zeka
2) karakter
3) meme
4) göt
5) bacak

ama o zaman niye pornolarda integralli türevli sahneler yok, çok merak ediyorum.

Advertisements

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin