Güzel Hosting

Güzel Hosting, 2008’den beri kaliteli ve ekonomik paylaşımlı hosting, kiralık sunucu, sanal sunucu ve co-location hizmetleri sağlamaktadır.

İnternet adresi https://www.guzel.net.tr/ olan hosting firması.

Şirketin merkezini gazimagusa’da serbest bölge olarak gösterip butun faturalari da buradan kesen, böylece vergi ödemeyip daha uygun hizmet sunabilen, Türkiye pazarına merkezi kıbrıs serbest bölge olarak giren ikinci hosting firması, bu şekilde vergi muafiyeti saglayan hosting firmasi ise ihs.

Türkiye ve almanya lokasyonlu sunucularda uygun fiyata gerçekten kaliteli hizmet veren hosting firması. fiyat konusunda 100 mb’tan 15 gb’a uzanan paketleri yıllık 19 tl ile 250 tl arasında değişiyor ki gayet uygun gözüküyor. fakat verilen aylık trafik miktarı yine diğer firmalarda olduğu gibi yeterli değil, her ne kadar almanya’daki sunucuları tercih ederseniz verilen aylık trafik daha yüksek olsa da. ek olarak alanadı* kaydı da yapıyorlar fakat alanadı kaydı için şahsen isimtescil.net’i tercih ederim.

İlk kullanım itibarı ile izlenimlerim server’ının yeterince hızlı olduğu ve teknik desteğin de çok çalışkan olduğu yönünde. canlı destek hattı da var fakat bildirim açıp yardım almak daha çözüme yönelik oluyor, canlı destekten pek yardım alamadım doğrusu. daha önce kullandığım kebirhost’tan sonra oldukça hız farkı var ama bakalım bir yamuk çıkarmaz inşallah…

6 aydır çalıştığım; gerek fiyat-performans olsun, gerekse de teknik destek olsun türkiye standartlarının üstünde hizmet veren hosting firması. şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. barındırdığım site anahtar kelimesinde ilk sayfada. özellikle türkiye lokasyonda ve yanıt süresi hızlı firma arayanlar aylık paket alarak firmayı rahatlıkla deneyebilirler. ben her ay paket süresini yenileyerek devam ediyorum. böylece memnun kalmazsanız bir kaybınız da olmuyor.

 

About these ads

Yazar: Ömer M.

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Düşüncenizi belirtin